Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ściany do namiotów 4,5 m

Ściany do namiotów są nośnikami reklamy, które uwidocznią logo Twojej firmy, jej nazwę oraz najważniejsze informacje dotyczące świadczonych przez Ciebie usług lub oferowanych produktów. Są wykonane z trwałych, bezpiecznych materiałów. Możesz umieścić na nich wybraną grafikę i wybrać interesujący Cię kolor lub układ ściany – w ten sposób zyskasz spersonalizowany wygląd swojego stoiska reklamowego na miarę własnych potrzeb.

Ściana pełna 4,5 m DIGITENT bez nadruku Ściana pełna 4,5 m DIGITENT bez nadruku
Producent: Digitent
Cena:

336,00 zł

Cena netto: 273,17 zł

szt.
zobacz więcej
Ściana pełna 4,5 m DIGITENT z nadrukiem Ściana pełna 4,5 m DIGITENT z nadrukiem
Cena:

831,00 zł

Cena netto: 675,61 zł

szt.
zobacz więcej

Charakterystyka oferowanych ścian do namiotów 

Oferujemy ściany z nadrukiem do namiotów, które:

  • są przeznaczone do montażu w namiotach reklamowych o wymiarach ścian 3 x 4,5 m; 
  • powstają z tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze (220 g/m2), która jest dodatkowo impregnowana – dzięki temu jest trwała, odporna na uszkodzenia i negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych (w tym wody, słońca czy wiatru);
  • są dostępne w różnych wersjach – oferujemy ściany do namiotów 4,5 m z nadrukami i bez, pełne, z drzwiami, z oknem łukowym, panoramicznym i w wielu innych wariantach;
  • zadrukujemy za pomocą trwałego, czytelnego i estetycznego druku sublimacyjnego; 
  • są łatwe w montażu – ściana do namiotów 4,5 m waży, w zależności od wersji, od 3 do 6 kilogramów, dlatego jej zamontowanie jest proste, szybkie i nie wymaga użycia dużej ilości siły. Sam demontaż elementów nie wymaga również zastosowania specjalnych narzędzi.

Elementy z nadrukiem reklamowym i ściany bez nadruków są objęte 12-miesięczną gwarancją. Stanowi ona potwierdzenie tego, że dostarczamy Ci produkty najwyższej jakości: trwałe i łatwe w użyciu.

Dlaczego warto kupić u nas ścianę z nadrukiem do namiotu? 

Każda ściana do namiotu, którą oferujemy, to dopracowany produkt: powstający z najwyższej jakości tkanin, przy użyciu trwałego druku, z dopracowanym systemem montażu i demontażu. Tworzymy od podstaw gadżety reklamowe dla firm z różnych branż. Dzięki temu są one skuteczne w oswajaniu klientów z Twoją marką i pośrednio wpływają na zwiększenie Twoich zysków.

Zachęcam również do zapoznania się z informacjami na temat innych gadżetów, które oferujemy. Zapraszamy do zakupów.

FAQ 

Jaki nadruk można umieścić na ścianie do namiotu?


Ściana z nadrukiem to idealne miejsce na umieszczenie informacji dotyczących Twojej firmy: jej nazwy, logo, hasła reklamowego, adresu siedziby czy odnośników do Twojego konta na social mediach. Na elemencie możesz umieścić również dane dotyczące Twojej oferty, a nawet zdjęcia produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl