Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szpile do kotwienia namiotów

Szpile do kotwienia namiotów są podstawowymi elementami wyposażenia Twojego namiotu reklamowego, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie. Chronią one całą konstrukcję przed podmuchami wiatru. Dzięki temu możesz korzystać z przestrzeni bez względu na warunki atmosferyczne. Wystarczy zastosowanie odpowiednio dobranych elementów zabezpieczających.

 

Zestaw szpil do kotwienia namiotów  3x4,5m Zestaw szpil do kotwienia namiotów 3x4,5m
Producent: Digitent
Cena:

379,00 zł

Cena netto: 308,13 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw szpil do kotwienia namiotów 3x3m Zestaw szpil do kotwienia namiotów 3x3m
Producent: Digitent
Cena:

265,00 zł

Cena netto: 215,45 zł

szt.
zobacz więcej

Szpile do namiotów – jakie produkty oferujemy? 

Oferujemy szpile do namiotów o rozmiarach 3 x 3 m oraz 3 x 4,5 m. W zestawie do pierwszego namiotu znajdują się 4 stalowe gięte szpile do kotwienia, 4 stalowe skrętne szpile z linkami do odciągania i pokrowiec na zamek. Z kolei w drugim zestawie znajduje się 8 stalowych, zgiętych szpil do kotwienia nóg, 4 stalowe skrętne szpile z linkami oraz pokrowiec zapinany na zamek.

Zestawy zostały stworzone z myślą o namiotach reklamowych Digitent Lite. Należy pamiętać, że elementy zabezpieczające powinny być dopasowane do konstrukcji namiotu, aby spełniały swoją funkcję i chroniły go przed podmuchami wiatru oraz negatywnym oddziaływaniem innych czynników atmosferycznych.

Charakterystyka i zastosowanie szpil do kotwienia namiotów

Każda szpila do kotwienia namiotów jest odporna na oddziaływanie wilgoci i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych – została stworzona z myślą o zastosowaniu w gruncie. Elementy są odpowiednio wyprofilowane, stabilne oraz wytrzymałe, dzięki czemu doskonale spełniają funkcję ochronną. Całe zestawy ważą niespełna 3 kilogramy. Dzięki temu łatwo się je transportuje, a ich zastosowanie nie wymaga użycia dużej siły.

FAQ

Jakie szpilki do namiotu?

Szpile do namiotów powinny być odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, odpowiednio długie, aby wbiły się w grunt i dopasowane do konkretnej konstrukcji. Należy dobrać ich liczbę, rozstaw oraz parametry do konkretnego namiotu.

Jak wyglądają śledzie do namiotu?

Szpila do namiotu to odpowiednio wyprofilowany element, który można wbić w ziemię, aby zabezpieczyć namiot przed podmuchami wiatru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl