Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Podstawy

W tej kategorii produktów znajdziesz podstawy do flag reklamowych, dzięki którym produkty będą stabilnie stały na każdej powierzchni, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Oferujemy różne typy podstaw, dopasowane do flag z naszej kolekcji. Znajdziesz wśród nich podstawy przystosowane do ustawienia na miękkim podłożu, przytwierdzane za pomocą szpilek wbijanych w ziemię. 

Podstawa Eco 6,5 kg z rotatorem stalowym Podstawa Eco 6,5 kg z rotatorem stalowym
Producent: Digitent
Cena:

184,00 zł

Cena netto: 149,59 zł

szt.
zobacz więcej
Podstawa Eco 14 kg z rotatorem stalowym Podstawa Eco 14 kg z rotatorem stalowym
Producent: Digitent
Cena:

336,00 zł

Cena netto: 273,17 zł

szt.
zobacz więcej
Podstawa light składana z rotatorem Podstawa light składana z rotatorem
Producent: Digitent
Cena:

206,30 zł

Cena netto: 167,72 zł

szt.
zobacz więcej
Podstawa light składana z trzpieniem Podstawa light składana z trzpieniem
Producent: Digitent
Cena:

148,70 zł

Cena netto: 120,89 zł

szt.
zobacz więcej
Kolec stalowy z rotatorem fi 20 mm Kolec stalowy z rotatorem fi 20 mm
Producent: Digitent
Cena:

115,10 zł

Cena netto: 93,58 zł

szt.
zobacz więcej
Wbijak stalowy fi 20 mm bez rotatora  Wbijak stalowy fi 20 mm bez rotatora
Producent: Digitent
Cena:

105,50 zł

Cena netto: 85,77 zł

szt.
zobacz więcej
Podstawa krzyżowa z rotatorem stalowym Podstawa krzyżowa z rotatorem stalowym
Producent: Digitent
Cena:

244,60 zł

Cena netto: 198,86 zł

szt.
zobacz więcej

Podstawy do flag reklamowych zewnętrzne

Podstawy są wyposażone w tak zwany rotator łożyskowy, dzięki któremu flaga może obracać się na wietrze i nie zawija się wokół masztu, co sprawia, że zawsze świetnie się prezentuje i reklamuje Twoją markę. Ten typ podstawy jest stosunkowo lekki, wykonany z ocynkowanej stali i w pełni przystosowany do użytkowania zewnętrznego. Na mniej sprzyjające warunki pogodowe polecamy podstawy do flag reklamowych z recyklingowanej gumy z obciążnikiem, które mogą mieć wagę 6,5 kg lub 13,5 kg. Zapewniają one dużą stabilność nawet przy mocnych podmuchach wiatru, więc znakomicie sprawdzają się na wszystkich imprezach plenerowych. Dodatkowo nie wymagają one miękkiego podłoża, więc można stawiać je na przykład na zabetonowanej, kamiennej czy wyłożonej kostką powierzchni. Również te rodzaje podstaw wyposażone są w rotatory, dzięki którym flaga dobrze prezentuje się w każdych warunkach. 

Podstawy flag reklamowych wewnętrzne

Jeśli chcesz ustawić flagę w pomieszczeniu — na przykład na hali targowej podczas branżowych eventów czy jako oznaczenie punktów informacyjnych w budynku, polecamy składane podstawy light, które mają niewielkie rozmiary, są stosunkowo lekkie, a dodatkowo można je złożyć, co czyni je łatwymi do przechowywania. Długie ramiona sprawiają, że flaga stabilnie trzyma się w pionie po zamontowaniu, a elegancki, czarny kolor podstawy i smukły kształt nadają całości eleganckiego, profesjonalnego wyglądu. Dzięki temu ta podstawa do flag reklamowych jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów i cieszących się znakomitą opinią. Dodatkowym atutem podstawy jest to, że może być również używana na zewnątrz, pod warunkiem że zostanie dociążona obciążnikiem piaskowym o wadze odpowiednio dobranej do rozmiaru flagi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl