Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pufy L (100 cm)

Z myślą o potrzebach marketingowych naszych klientów staramy się wzbogacać ofertę o kolejne produkty. Nieustannie obserwujemy kierunki rozwoju rynku i szybko reagujemy na zmiany, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Ci innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich są pufy L (100 cm). Obecna technologia pozwala nam użyć pufy Sako jako doskonały nośnik reklamy i nanieść na nie każdy nadruk, który sobie zażyczysz.

Nowoczesne pufy L (100 cm)

Znacznym zainteresowaniem cieszą się pufy L (100 cm). Firmy wykorzystują je w swoich działaniach marketingowych jako promocję marki. Pufy gwarantują skuteczną reklamę podczas eventów, wystaw, targów, szkoleń, imprez firmowych, zawodów sportowych czy konferencji. Pufy L (100 cm) mogą być również wykorzystywane jako pomysłowy prezent dla klienta albo swoista wizytówka w siedzibie firmy.

Pufy L (100 cm) jako narzędzie marketingowe

W ofercie posiadamy 3 rozmiary pufów reklamowych (S, M, L), na które możemy nanieść dowolnie zaproponowaną przez Ciebie grafikę. Wiemy, że Twoje wymagania są szczególnie wysokie, dlatego korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszych fachowców. Pasja, z jaką działamy, sprawia, że z przyjemnością podejmujemy się projektów wymagających zastosowania indywidualnych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

FAQ:

Czy nadruk na pufach reklamowych jest trwały?

Nasz park maszynowy pozwala nam nanosić na puf reklamowy dowolną grafikę full color, a stosowane nowoczesne technologie gwarantują, że gotowy nadruk będzie trwały i precyzyjny. Tusze używane do stworzenia nadruku mają certyfikaty i stosowne atesty.

Czy pufy L (100 cm) można łatwo przenosić?

Zdecydowanie tak! Reklamowe pufy L (100 cm) są na tyle lekkie, że możesz je zabierać ze sobą na różnego rodzaju eventy. Dotyczy to zarówno pufów z poszyciem z poliestru, jak i tych z ekoskóry. Sprawdzą się na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniach.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Dzięki temu, że cały proces produkcji odbywa się w Polsce, realizujemy zamówienia w bardzo krótkim czasie. Wysyłka następuje zwykle w 7 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl