Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Wygodne siedziska – propozycja do biura i nie tylko
Wygodne siedziska – propozycja do biura i nie tylko

Dlaczego strefa relaksu przyda się w każdym biurze?

Każdy z Twoich pracowników ma swoje miejsce przy biurku? Teraz pora na zorganizowanie przestrzeni, w której będą mogli spędzać przerwy i napić się kawy oraz swobodnie porozmawiać. Jeśli tego nie zrobisz, powyższe pogawędki i jedzenie lunchu będą odbywały się przy biurkach, a w przypadku otwartej przestrzeni może to przeszkadzać w pracy osobom, które akurat nie mają takiej przerwy. Kilkunastominutowa przerwa na kawę, rozprostowanie kości i zjedzenie drugiego śniadania nie jest wcale czasem zmarnowanym. To możliwość wymiany informacji ze współpracownikami, więc warto zapewnić im warunki do swobodnej rozmowy – szczególnie w przypadku dużych firm, w których pracownicy zatrudnieni są w różnych działach. Niewykluczone, że to właśnie podczas takiej luźniejszej rozmowy pojawi się nowy pomysł, a przerwa na kawę okaże się efektywniejsza niż wielogodzinne spotkanie w sali konferencyjnej. Skoro o sali konferencyjnej mowa… Jeśli nie jest ona stale używana, swobodniejsza strefa może powstać właśnie w tym miejscu. Wystarczy umieścić w niej wygodne pufy reklamowe z nadrukiem, leżaki lub nawet pufy – kostki, które nie zajmują zbyt dużo miejsca. Coraz więcej firm pracuje w trybie hybrydowym, podczas którego część pracowników wykonuje swoje obowiązki w zaciszu domowym, a do firmy przyjeżdża przede wszystkim po to, by spotkać się ze współpracownikami i omówić postępy w pracy. Nie zawsze będzie potrzebny do tego rzutnik i duży stół – czasem lepszą atmosferę stworzą pufy i kostki z logo ustawione z dala od biurek zajmowanych przez współpracowników skupionych na pracy.

Jakie siedziska do biura wybrać?

W biurze oprócz klasycznych krzeseł obrotowych przydadzą się również rozmaite siedziska. Proste krzesło eventowe jest lekkie i praktyczne, ale raczej sprawdzi się w sytuacji, gdy szybko potrzebujemy wielu miejsc siedzących. Jednym z popularniejszych rozwiązań są wygodne pufy reklamowe. Producent wypełnia je specjalnymi granulkami zapewniającymi komfort podczas siedzenia. Taka pufa dopasowuje się do krzywizn ciała i doskonale je podpiera, a jednocześnie umożliwia przyjmowanie różnych pozycji. Przyniesie ulgę kręgosłupom zmęczonym ciągłym siedzeniem w jednej pozycji przy biurku. Producent puf reklamowych może umieścić na nich dowolny nadruk, dlatego taka pufa wpisze się doskonale w każdą aranżację wnętrza. Można również postawić na krzesło reżyserskie z nadrukiem. Każdy członek zespołu może mieć swoje własne krzesło reżyserskie z logo, co sprawdzi się doskonale przede wszystkim w biurach związanych z działalnością artystyczną, ale nie tylko. Takie krzesła reżyserskie z własnym nadrukiem mogą stać także w sali konferencyjnej, by podczas służbowej narady każdy mógł zająć swoje miejsce. Kolejnym proponowanym siedziskiem są leżaki. Producent często dostarcza je nie tylko na plażę, ale również do biura. Brzmi zaskakująco? Wprowadź nieco wakacyjnego luzu i rozstaw kilka leżaków dla pracowników potrzebujących chwili przerwy. W takich warunkach o wiele szybciej nabiorą nowych sił.

Siedziska biurowe poza biurem? Czemu nie!

Zakup personalizowanych siedzisk biurowych to wydatek nie tylko na aranżację biura, ale również promocję poza jego murami. Takie siedziska z logo firmy sprawdzają się doskonale podczas targów, eventów, imprez plenerowych i wszędzie tam, gdzie pojawia się stoisko Twojej firmy. Duże pufy ozdobione charakterystycznym nadrukiem czy mniejsze kolorowe kostki z logo przykuwają uwagę i zachęcają do tego, by na nich przysiąść – a skoro potencjalni klienci już siedzą w pobliżu, można przedstawić im przy okazji ofertę firmy lub przybliżyć nieco własną markę. Kilkanaście leżaków rozstawionych podczas festynów miejskich czy innych imprez zawsze cieszy się ogromną popularnością, więc zadbaj o to, by Twoje siedziska były widoczne – najlepiej dzięki wyrazistym nadrukom. Nawet najprostsze krzesełka eventowe mogą reklamować Twoją firmę, jeśli zadbasz o to, by znalazła się na nich nazwa lub logo. Jeśli Twoja firma często bierze udział w rozmaitych imprezach plenerowych, targach czy eventach branżowych, zamów kilkanaście siedzisk ze specjalnie zaprojektowanym logo – to zawsze strzał w dziesiątkę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl