Masz pytania? Skontaktuj się z Nami
Reklama na plaży? Czemu nie!
Reklama na plaży? Czemu nie!

Parawan plażowy z nadrukiem – symbol, który warto wykorzystać

Pierwsze skojarzenie z plażowaniem nad polskim morzem? Oczywiście parawany! Choć stały się obiektem różnych żartów, wiele osób nie wyobraża sobie bez nich wizyty na plaży. I słusznie, ponieważ silny wiatr wiejący nad Bałtykiem sprawia, że nawet w upalny dzień możemy poczuć przenikliwe zimno. Parawany służą nie tylko do budowania swoich małych plażowych twierdz, ale przede wszystkim jako osłona od wiatru i przenoszonego przezeń piasku. Teraz mogą posłużyć także jako ciekawy gadżet reklamowy. Parawan plażowy z logo firmy ma naprawdę szerokie zastosowanie. Możesz ustawić go na przykład podczas eventów na plaży i wydzielić w ten sposób swoje stoisko. Kolorowy parawan plażowy z nadrukiem przyciąga wzrok i siłą rzeczy zapada w pamięć, szczególnie jeśli na jego powierzchni pojawi się nie tylko logo czy nazwa firmy, ale również zabawne hasło reklamowe czy interesujące zdjęcie. Nowoczesne technologie pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruków, dlatego nie musisz ograniczać się wyłącznie do grafik z niewielką liczbą detali. Nawet jeśli nie planujesz w tym sezonie ustawiać stoiska swojej firmy w pobliżu plaży, parawany mogą dalej pracować na rzecz Twojej marki i zwiększać jej rozpoznawalność. Wiele obiektów noclegowych oferuje swoim klientom dodatkowe wyposażenie do plażowania. Jeśli nawiążesz współpracę z hostelami i pensjonatami, mogą udostępniać w pokojach na wynajem parawany z Twoim logo. W ten sposób nazwa firmy będzie stale pojawiała się na plaży, a co za tym idzie – w świadomości odbiorców. Większe hotele czy sieci noclegów inwestują w takie gadżety i oferują je swoim klientom, korzystając z tej formy reklamy.

Leżaki reklamowe z logo – nie tylko dla miłośników plażowania

Kolejnym gadżetem, który sprawdzi się doskonale na plaży, jest leżak z nadrukiem. Leżaki reklamowe z logo w nadmorskich miejscowościach spotykamy niemal na każdym kroku. Powód jest całkiem prosty – niemal każdy lubi wyciągnąć się wygodnie na leżaku i poopalać lub po prostu popatrzeć na morze. Leżaki pokochali starsi i młodsi, a dla wielu osób są one wręcz niezbędne podczas wyprawy na plażę. Skorzystaj z tego i przygotuj specjalne leżaki reklamowe. Producent może umieścić na nich niemal dowolny wzór, a sam materiał jest dostępny w wielu kolorach, co daje naprawdę duże możliwości do stworzenia intrygującej i przyciągającej wzrok reklamy. Wygodne leżaki plażowe warto ustawiać w pobliżu stoiska promocyjnego lub w strefie przeznaczonej dla sponsorów. W przypadku wydarzeń organizowanych na plażach miejskich możesz po prostu rozstawić kilkanaście leżaków w wybranym miejscu i zaproponować taką wygodną przestrzeń do odpoczynku wszystkim zainteresowanym. Leżaki sprawdzą się nie tylko nad morzem, ale również w parku, na skwerze i bulwarze, koncercie plenerowym, a także na imprezach zamkniętych czy nawet… w biurze. Wszystko zależy od tego, jaka jest Twoja strategia marketingowa. Jedno jest pewne – latem leżaki reklamowe z logo to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Leżaki i parawany – niezbędne w plażowym barze

Jeśli prowadzisz bar znajdujący się tuż przy plaży, zdecydowanie musisz zainwestować w alternatywę dla tradycyjnych stolików – w końcu ciężko byłoby je ustawić na grząskim piasku. Z pomocą przychodzą wówczas leżaki, które idealnie sprawdzą się w plażowych warunkach i zarazem jednoznacznie kojarzą się z wakacyjnym luzem. Jeśli chcesz stworzyć taką aranżację z myślą o klientach swojego baru, wykorzystaj parawany i leżaki z możliwością nadruku. Dzięki temu wydzielisz swoją strefę i zapewnisz klientom wygodę, a jednocześnie nie narazisz się na straty – takie spersonalizowane leżaki łatwo rozpoznać, gdyby ktoś postanowił przestawić je w inne miejsce i korzystać z nich poza barem. Potraktuj taki nadruk jak dekorację i zastanów się, co chcesz umieścić na parawanach. Hasło i zdjęcie mogą nawiązywać do oferty baru i jego nazwy, choć wcale nie jest to konieczne. Wszystko zależy od tego, jaki jest Twój pomysł. Po Twojej stronie stoi wymyślenie całej koncepcji, a profesjonalni graficy zadbają o to, by całość prezentowała się jak najlepiej na materiale. Jeśli chodzi o stoliki, możesz śmiało zastąpić je drewnianymi skrzynkami ustawionymi w pobliżu leżaków. Są wygodne, stabilne, a przy tym lekkie i można bez problemu przestawiać je w wybrane miejsce. Doskonale pasują także do drewnianego wykończenia parawanów i leżaków. Efekt z pewnością przypadnie do gustu wielu klientom, szczególnie gdy zadbasz o to, by w karcie znalazło się kilka ciekawych propozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl