Kontakt

Zadzwoń: 577 662 166
Napisz: sklep@digitent.pl

Historia Digiego

Jak to było na prawdę? Czyli historia Digiego.

Pewnego mroźnego ranka, na południu Polski, w ogromnej hali produkcyjnej trwał intensywny proces twórczy. Przy białym stole, z potem na czole siedzi odkrywca i szkicuje. Jego celem jest produkt funkcjonalny, praktyczny, łatwy w obsłudze – po prostu doskonały w swej reklamowej dziedzinie. Wygląda zupełnie tak, jak kiedyś stary Geppetto, który z pełnym zaangażowaniem, wkładając całe swe serce, rzeźbił drewnianą marionetkę.

Na widok spadającej gwiazdy wypowiedział życzenie, nieświadomie przywołując Błękitną Wróżkę, która tą, dotychczas zwyczajną kukiełkę, ożywiła… 
W dalszej historii nie pojawi się co prawda, Świerszcz Hipolit, lecz zupełnie nieznana nikomu jeszcze postać…

Konstruktor toczy bój z dotychczasowym brakiem rozwiązań na rynku, ułatwiających użytkowanie produktów reklamowych. Duże wydarzenia w plenerze, zmienne warunki atmosferyczne, targi branżowe w ciągle nowych miejscach na mapie, nie usprawniają organizacji i przenoszenia przestrzeni reklamowej…

Do Wróżki, tak, do tej samej, która ożywiła Pinokia, wysyła życzenia by, pomogła mu rozwiązać i ten problem. 
W trakcie prób składania lekkiej konstrukcji namiotu reklamowego z aluminium, tak by można ją rozłożyć i złożyć w pojedynkę, ni stąd, ni zowąd z wnętrza nogi wyskoczył On – Digi. Sympatyczna postać, z wyglądu łudząco podobna do przekroju nogi namiotu.

Na powitanie rzekł: Chcę, aby od dziś wszystkie produkty były proste w obsłudze, lubię wygodę! Szybko rozstawił swój roll-up, na nim rozpisany był już cały jego plan. Ta 8-kątna główka wie, czego chce.

Digi sypał pomysłami jak z rękawa, spowodował tym samym przełom w odkryciu kolejnych doskonałych produktów reklamowych– leżaki reklamowe, ogromne i wygodne pufy reklamowe, stoiska wystawiennicze, flagi w kilku rozmiarach i kształtach, żagle reklamowe. Z kostek reklamowych ułożył ściankę i zaprezentował możliwości tego nośnika.

Zawsze gotowy do pomocy, stoi na straży doskonałych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl