EXONIK - Egzoszkielet - PRZEDSPRZEDAŻ

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 21 dni
Cena: 1 000,00 zł 1000.00
Cena netto: 813,01 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

EXONIK - Lekki pasywny egzoszkielet - Plecakowy system odciążający 

PRZEDSPRZEDAŻ

 

Ultralekka kamizelka stabilizująca dynamicznie układ ruchu człowieka!

Kamizelka pomaga zmniejszyć efekty dolegliwości mięśniowo-szkieletowych, spowodowanych ekspozycją na ergonomiczne czynniki ryzyka, występujące na stanowisku pracy oraz w aktywności pozazawodowej.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie: http://www.exonik.pl/

Oraz na kanale w serwisie You Tube

 

W zestawie:

- innowacyjna ultralekka kamizelka EXONIK wraz z zestawem opasek udowych

- praktyczna torba ułatwiająca transport i przechowywanie

Kamizelka składa się z 2 poduszek pneumatycznych i 4 sprężyn o dwóch stopniach podatności. Poduszki w zależności od rodzaju zaworów, napełnić możemy powietrzem z gruszki ręcznej, gazem CO2 z naboju, pompką rowerową lub nawet ustami.

Cechy produktu:

- kamizelka wykonana jest z materiałów przewiewnych oraz umożliwiających utrzymanie jej w czystości

- wymiary części plecowej to około 65 x 30 cm

- elementy takie jak szelki, pas brzuszny, opaski udowe posiadają możliwość regulacji

- produkt w podstawowej wersji jest przeznaczony dla kobiet noszących rozmiar S, M, L oraz dla mężczyzn noszących rozmiar S, M

- wymienny zestawy sprężyn o rożnych podatnościach można będzie  dokupić, stosownie od indywidualnych potrzeb.

- EXONIK to innowacyjny produkt stworzony z myślą o poprawie jakości życia osób borykających się z dolegliwościami ze strony układu ruchu. Działa odciążającona struktury mięśniowe układu nośnego. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich,  potrzebujących wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności, które mogą niebezpiecznie obciążać kręgosłup, generując ból i mikro urazy.

- kamizelka EXONIK stabilizuje dynamicznie więc działa tylko wspierająco i zabezpieczająco na układ nośny człowieka i nie jest w stanie nadmiernie "rozleniwiać" struktur mięśniowych a jedynie je odciąży. Odciążenie prowadzi do aktywnej regeneracji i powrotu do pełnych parametrów systemu biologicznego. Kamizelka chroni też przed nieprawidłowymi podniesieniami wykonanymi na prostych kolanach i w skręcie. 

- EXONIK został wstępnie przebadany w zakresie działania odciążającego i jest nieinwazyjny dla człowieka. Badania obiektywne realizowane były z pracownikami Wrocławskiego AWF.

Badano tam bolesność mięśniową która   jest wynikiem przeciążenia ich struktur i można ocenić ją algometrem*, czyli pistoletem sprężynowym uderzającym z określona siłą w mięsień. Jeśli mięsień boli już przy słabych uderzeniach oznacza to że, jest bardzo przeciążony. Badania masażystów wykazały spadek bolesności mięśni przykręgosłupowych po 5 dniowym stosowaniu kamizelki.

*Algometr to przyrząd kompresyjnego badania bolesności uciskowej tkanek miękkich.

Kontrola jakości
Przed wysłaniem sprawdzamy jakość wykonania oraz działanie poszczególnych elementów systemu, dzięki temu masz pewność, że otrzymasz towar zgodny z zamówieniem.

Uwaga!

Produkt jest obecnie w fazie drobnych korekt estetyki i poprawy udogodnień, natomiast jego funkcje podstawowe pozostają  niezmienne.

W ostatecznej wersji produktu mogą wystąpić nieznaczne różnice polegające na zmianie kolorystyki niektórych elementów, poprawie ergonomii oraz niektórych użytych do produkcji materiałów.
Podane wymiary mają charakter przybliżony. W związku ze stałym rozwojem produktów, nasza firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższych informacjach bez uprzedzenia.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl